Welkom Peter, Thomas en Jasper
Met het groeien van ons team was er ook behoefte aan een groter ‘websiteteam’.

Na de aankondiging dat Sandra ons moest gaan verlaten, kwamen we in contact met Peter Bruijn, Hij studeert hbo-informatica en loopt stage bij een ICT-bedrijf. Hij zal het komende jaar zorgen voor het vernieuwen van onze website. Met meer technische mogelijkheden, maar ook qua uiterlijk kunnen we het een en ander van hem gaan verwachten. Peter wordt sinds kort ondersteunt door Thomas van der Wal en Jasper den Duijf. Beide heren hebben een affectie met informatica. Zij vormen nu een team van jonge, geïnspireerde mensen die de komende tijd achter de schermen zullen werken aan het vernieuwen en verbeteren van onze website zodat het mogelijk wordt om nog meer honden aan een nieuw mandje te helpen.

Wij zijn supertrots dat zulke jonge mensen zich belangeloos inzetten voor de honden!

Namens het hele team: dank voor deze ondersteuning!

Alie Pepping
Voorzitter