Stichting Zino SköllNaam: Sköll
Ras: heidewachtel
Geslacht: reu
Geboortedatum: 5 maart 2022
Stamboom: nee
Kan bij honden: ja
Kan bij katten: ja?
Kan bij kinderen: ja
Zindelijk: ja
Kan loslopen: ja, maar
Kan in de auto: ja

Sköll, spreek uit Skoll, is een goedzak, een lieverd van 3 jaar. Hij vindt iedereen leuk, kinderen, onbekenden en ook andere honden. Sköll heeft de pech dat hij door omstandigheden veel alleen thuis is en daardoor niet genoeg fysiek en mentaal uitgedaagd wordt, wat hij wel heel graag zou willen….

Sköll kan dus prima alleen thuis zijn,. Dit moet natuurlijk wel weer opnieuw opgebouwd worden en is ook een hond die graag bij je is. Knuffels komt hij halen en hij heeft zijn eigen plekjes in huis: bank, stoel, open bench. Hij zoekt zelf uit waar hij het lekkerst ligt, vaak is dat bij jou op de bank.

Stichting Zino SköllSköll woont nu in een druk centrum van een stad en daardoor loopt hij weinig los. Hij kan het wel, gaat eerst natuurlijk door zijn nieuwsgierigheid de hort op, snuffelt wat af maar komt ook weer terug als hij geroepen wordt. Jachtinstinct staat heel dun met potlood in zijn woordenboek. Hij heeft wel een puppycursus gedaan en heeft, zoals het een pup behoort, de basis goed onthouden: zit, pootje geven, hier. Hij is heel leergierig dus er valt nog veel te leren.

Eigenlijk vindt Sköll alles leuk, behalve als er een geluid is wat hij niet kent. Dat komt wel vaker voor bij honden.
Sköll is een beetje waaks, ja, een beetje. Als iemand langs loopt of als de kliko buiten wordt gezet, wordt er geblaft. Hij laat jou weten als er gebeld wordt, dan mag hij misschien het bezoek enthousiast begroeten.

Katten zijn onbekend voor hem in huis. Hij is wel vaak ergens op bezoek geweest waar een kat woonde en dat ging prima. Buiten, tja, wat moet je met die dingen? Hij is eerder onderdanig naar ze.

Wie wil Sköll meer tijd en aandacht geven, zowel fysiek als mentaal uitdagen? Is niet meerdere dagen van huis zodat Sköll niet zo veel alleen is? Ben jij dat? Mail dan naar info@stichtingzino.nl ovv Sköll, Skoll mag ook.

Contactpersoon: Francisca