Stichting DierenlotVan 23 september t/m 8 oktober verdubbelt Stichting DierenLot de donaties die via onze digitale collectebus binnenkomen!
Ons team doet een beroep op jullie!

In de periode van 23 september t/m 8 oktober verdubbelt Stichting DierenLot de donaties die via onze digitale collectebus binnenkomen. Daar zijn wij natuurlijk heel erg blij mee. Wij hopen dat jullie ons met jullie donatie willen steunen, zodat Stichting DierenLot na 8 oktober een substantieel bedrag kan verdubbelen. Dat kunnen wij meer dan goed gebruiken voor bijvoorbeeld het uitbreiden van onze noodhulp en het inschakelen van professionele gedragsdeskundigen.
Steun ons en doe een donatie in onze collectebus door te klikken op deze link.

Ja, ik doneer!

Elke donatie, is meer dan welkom. En de komende drie weken het dubbele waard!
Hartelijk bedankt namens ons hele team!!!